« Strona Główna / Rozrywkowe serwisy / Gry


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Gra MMO o adresie internetowym: http://hellracing.pl/

Hell Racing to darmowa przeglądarkowa gra multiplayer 3D, w której wcielasz się w kierowcę rajdowego rywalizując z innymi graczami w różnorodnych wyścigach i rajdach samochodowych online.
Page Rank: -1

:: Gra MMO | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Szachy o adresie internetowym: http://www.szachy.com.pl/

Szachy jest to gra planszowa w której dwóch graczy rozgrywa partię na 64-polowej szachownicy. Wymyślona w Indiach w latach 70-tych VI wieku i do dziś znajduje mnóstwo sympatyków. Sklep internetowy www.szachy.com.pl posiada w ofercie wielki asortyment towarów do tego rodzaju zabawy. W sklepie możliwy jest zakup różnych szachownic od standardowych, wykonanych z drewna mocno eleganckich do szachownic turniejowych, na których można rywalizować z przeciwnikami.
Page Rank: -1

:: Szachy | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Gry na konsole o adresie internetowym: http://sklepgekon.pl/

Ukazywany teraz sklep Gekon to jeden z nielicznych sklepów zajmujący się branżą fantastycznych gier. Jeśli ktoś planuje zakup konsoli to musi bezwzględnie odwiedzić witrynę www.sklepgekon.pl. Można tu kupić przeróżne sprzęty: Wii, Xbox, Xbox 360, PlayStation 2, PlayStation 3, PSP i nie tylko. Każdy miłośnik świata fantazji może zaopatrzyć się tu w przeróżne gry. Idealnym dopełnieniem oferty sklepu jest szeroki wybór filmów w przeróżnych formatach między innymi Blu-Ray czy DVD.
Page Rank: -1

:: Gry na konsole | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Konta premium o adresie internetowym: http://www.hostingi-plikow.pl/

Strona stanowi ogromne źródło informacji o wortalach hostingowych. Na opisanej liście prawie każdy ma możliwość wyszukać najbardziej popularne i w większości przypadków używane firmy hostingowe. Właściwie każdy z hostingów jest z dużą uwagą zaprezentowany, zatem łatwo można zapoznać się z usługami przez nie oferowanymi. Wykaz znajdujący się na portalu pozwala na możliwość poszerzenia własne wiedzy w zakresie pobierania i dzielenia się plikami. Przechowywanie plików na serwerze jest bowiem sposobem bardzo bezpiecznym i coraz bardziej normalnym.
Page Rank: -1

:: Konta premium | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: oR1ng - gry online, gry internetowe, gry logiczne, o adresie internetowym: http://www.oR1NG.pl/

Nie wiesz jak zarobić przez internet? Wykaż się wiedzą. Pierwsze w Polsce gry na pieniądze - gry logiczne. Przetestuj się w teleturniejach - gry internetowe. Zawsze pragnąłeś zagrać w gryonline. Zarejestruj się, weźmiesz udział w gry online. To jak konkurs internetowy w którym liczą się gry na pieniądze. Poczuj dreszcz ekscytacji w trakcie gry multiplayer. Po prostu gry na kasę. Poczuj się jak milioner - gry milionerzy. Wysokość wygranej to suma stawek, jakie postawił każdy z graczy. Wyjątkiem jest gra o wszystko, w której stawki sięgają nawet 1,500 zł (ponieważ istnieje tu tak zwana kumulacja - czyli przejęcie stawek z poprzedniej gry do następnej w razie braku wygranego). W serwisie istnieje możliwość polecania znajomych. Za każdego kto zarejestrował się z naszego linka i wpłacił co najmniej 2 złote, otrzymujemy 2 ringi. Zasady są proste: należy się zarejestrować na stronie, wpłacić na swoje konto dowolną sumę, którą będzie można przeznaczyć na gry za pieniądze, następnie należy wybr
Page Rank: -1

:: oR1ng - gry online, gry internetowe, gry logiczne, | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Losownik online o adresie internetowym: http://losownik.pl/

Niespotykana maszyna losująca, używająca najnowocześniejszych rozwiązań w obszarze losowości. Dzięki niej wylosujesz imię dla chłopca lub dziewczynki, wynik meczu, a nawet swoje szczęśliwe liczby w Lotto.
Page Rank: -1

:: Losownik online | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: GRY o adresie internetowym: http://www.tutajgram.pl/

GRY za free, u nasz NAJLEPSZE Gry w flash w siecie, każdy znajdzie coś dla siebie sposród wielu kategori gier. Odwiedź nas i ciesz się Grami online
Page Rank: -1

:: GRY | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Konkurs o adresie internetowym: http://konkursinfo.pl/

Konkursinfo to zaplecze aktualnych konkursów sms. Strona posiada kilka kategorii tj, konkursy na facebook,konkursy fotograficzne,konkursy sms, konkursy telewizyjne. Na stronie znajdziesz wiele cennych informacji jak zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody. W puli nagród organizatorzy przygotowali min samochody, telewizory, wycieczki, gotówkę, Ipody,Iphonyitp. Pamiętaj jednak, aby przed przystąpieniem do jakiegokolwiek konkursu zapoznać się z regulamin. Są tam zawarte wszelkie informacje na temt zasad prowadzenia konkursu, rodzaj nagród, opisane zadanie które należy wykonać. Znajdziesz też informacje kto jest organizatorem konkursu, ponieważ w przypadku reklamacji musisz wiedzieć do kogo należy się zwrócić. Na stronie konkursinfo.pl opisujemy w kilku słowach dany konkurs. Po szczegółowe informacje odsyłamy na strony organizatorów konkursów. Jak zauważyłeś konkursy można podzielić na te losowe i sprawnościowe. Wygraj więc w konkurach na czas, opisowych, loteriach, na facebooku. Znajdziesz równi
Page Rank: -1

:: Konkurs | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Gry przeglądarkowe o adresie internetowym: http://gryprzeglądarkowe.com.pl/

Gry przeglądarkowe to proste rozwiązanie na dobra rozrywkę. Starsi,młodsi,chłopcy czy dziewczęta wszyscy lubią dobrą zabawę,rywalizację i przygodę. Wszystko to znajdziesz na naszej stronie z grami. Wszystkie polecane przez nas gry są darmowe.Należy się tylko zarejestrować. Strona posiada konkretne streszczenia gier, tak by można było łatwo znaleźć coś dla siebie. W dodatku wszystko znajduję się w odpowiednich kategoriach. Posiadamy między innymi gry: Strategiczne,Ekonomiczne,Sportowe, Sci-fi oraz coś dla młodszych. Wejdź i sprawdź sam czy znajdziesz u nas coś wartego swojej uwagi. Możesz również podzielić się swoją opinią co do powyższych gier na przeglądarkę, pisząc komentarze. Serdecznie polecamy i życzymy miłej zabawy.
Page Rank: -1

:: Gry przeglądarkowe | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Multi Multi o adresie internetowym: http://lottomania.com.pl/

LottoMania jest to niedawno uruchomiony serwis www pozwalający na grę w Totolotka za pośrednictwem internetu. Tak więc bez wychodzenia z domu można wykupić zakład w swojej ulubionej grze Totalizatora a także szybko odczytać wyniki ostatnich losowań.
Page Rank: -1

:: Multi Multi | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |Wpisów: 12309 Podkategorii:  506 Wpisy oczekujące na dodanie: 6666