« Strona Główna / Rozrywkowe serwisy / Wróżby


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Wróżka o adresie internetowym: http://www.tarocistka.pl/

Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, Tarot wskaże Ci właściwą drogę. Wróżeniem zajmuję się już kilka lat i podchodzę do tego zajęcia profesjonalnie. Do każdego problemu z jakim się do mnie zgłaszają chętni na wróżbę podchodzę indywidualnie, rzetelnie analizując karty. Od wielu lat staram się pomagać ludziom, którzy szukają odpowiedzi na dręczące ich pytania oraz wątpliwości. Wykorzystując swoją wiedzę w dziedzinie Ezoteryki i znajomości ludzkich charakterów, zachowań, predyspozycji, uczuć, jestem w stanie powiedzieć o nich dużo. Kontaktując się z wróżką znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, wątpliwości, potwierdzenia swoich decyzji, czy też uzasadnienie ścieżki życiowej.
Page Rank: -1

:: Wróżka | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Wróżby Online o adresie internetowym: http://twojeprzeznaczenie.pl/

Profesjonalny portal ezoteryczny obsługiwany przez ekspertów. Na stronie znajdziesz wiele popularnych wróżb, jak wróżby andrzejkowe, wróżby sylwestrowe. Wróżby, postawione przez nasze wróżki opierają się na kartach tarota, kartach klasycznych, numerologii, runach oraz metodach ezoterycznych, które pomogą odnaleźć Ci prawdziwą miłość oraz podpowiedzą , którą z dróg życiowych wybrać.
Page Rank: -1

:: Wróżby Online | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Horoskopdzienny.pl o adresie internetowym: http://www.horoskopdzienny.pl/

Horoskop dzienny opracowany przez profesjonalnych astrologów. Profile astralne 12 znaków zodiaku. Wpływ układu planet na los człowieka. Znaki zodiaku w Twoim horoskopie. Astrologia profesjonalna. Wróżby miłosne i zaklęcia magiczne. Ciekawe artykuły ezoteryczne. Konsultacje i porady ezoteryczne. Magia i wszystko co z nią związane. Sprawdź co Cię dziś czeka! Poznaj swój los!
Page Rank: -1

:: Horoskopdzienny.pl | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Numerologia o adresie internetowym: http://www.numerolog.pl/

Ewa Galasa - numerologia. Zmiana karty numerologicznej, dostęp do pełni własnych możliwości, analiza dotychczasowego układu karty. Ustawienie firmy czyli dobór daty rejestracji i nazwy pod kątem właściciela. Numerologia - także zlecenia indywidualnie. Jesteśmy opisani pewnym kodem. Ten kod to dane: podpisy, data urodzenia, imiona, nazwiska. Zestaw tych danych to portret numerologiczny lub karta numerologiczna. Numerologia - liczby, analiza predyspozycji i charakteru.
Page Rank: -1

:: Numerologia | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Taniec rozrywka czy sztuka o adresie internetowym: http://www.rozrywka.p8p.pl/

Rozrywka p8p to katalog witryn internetowych o temacie szeroko rozumianej zabawy. W naszym zestawieniu odnajdziesz odnośniki do portali które zajmują się tematami przy których na co dzień wypoczywamy czyli np. wszelkiego rodzaju pasje i inne zainteresowania na które poświęcamy czas w wolnych chwilach. Strona posegregowana jest na wiele tematycznych działów i podkategorii które ułatwiają poruszanie się po witrynie i odnalezienie interesującego nas linku. Do naszego katalogowego spisu możesz zaproponować również swoją witrynę przez co z pewnością zwiększy się jej ogladalność. Zapraszamy do przejrzenia naszego spisu. U nas zawsze luźne tematy.
Page Rank: -1

:: Taniec rozrywka czy sztuka | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Czary miłosne o adresie internetowym: http://www.zaklecia.com.pl/

Strona ta poświęcona jest fanatykom magii. Zawiera praktyczne zaklęcia, które zastosować możesz w wielu sytuacjach życiowych. Pozyskasz tutaj także wiele ciekawych informacji na temat historii magii, lalek voodoo, czy legendarnych czarownic. Możesz również dzięki tej witrynie, przekonać się o symbolice magicznych przedmiotów, takich jak na przykład talizmany.
Page Rank: -1

:: Czary miłosne | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Dopasowanie partnerskie o adresie internetowym: http://www.milosnykalkulator.pl/

Dopasowanie partnerskie - Tutaj miłosna wróżka sprawdzi czy do siebie pasujecie! Kalkulator miłosny naszej wróżki sprawdzi Wasze dopasowanie partnerskie, licznik uczuć. Wróżby miłosne dla każdego oraz dopasowanie Partnerów.
Page Rank: -1

:: Dopasowanie partnerskie | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Prezerwatywy o adresie internetowym: http://www.sensomat.pl/

Sklep SENSOMAT.PL - oferujemy: prezerwatywy, feromony, lubrykanty, zestawy do masaşu i k�pieli, şele intymne, suplementy na potencj�. Produkty znanych marek: Durex, Unimil, New Caress, Contex, Rosetex, Amor, Pasante, Rosetex, Kamasutra
Page Rank: -1

:: Prezerwatywy | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Katarzynki o adresie internetowym: http://www.wrozbyandrzejkowe.pl/

Wróżby Andrzejkowe to dobra zabawa. Do najbardziej popularnych wróżb w andrzejki należą np: lanie gorącego płynnego wosku bezpośrednio na wodę na wodę. Zdecydowana większość wróżb Andrzejkowych ma na celu przepowiedzenie przyszłości matrymonialnej, kto wyjdzie za mąż.
Page Rank: -1

:: Katarzynki | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Runy o adresie internetowym: http://www.tarot-online.pl/

Czym jest Tarot?. Serwis ezoteryczny, w którym wróżki online przepowiadają przyszłość. Karty tarota to wiarygodne narzędzie ezoteryczne. Wróżby miłosne, wróżby dotyczące Twojej kariery zawodowej a także Magia i Czary pomogą Ci. Nie możesz poradzić sobie z finansami, lub chcesz zapytać o swoją przyszłość w sferze miłosnej koniecznie odwiedź naszą stronę.
Page Rank: -1

:: Runy | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Wróżby o adresie internetowym: http://www.szamanka.com/

Całą masę informacji, dotyczących magii i wróżbiarstwa, każdy kto chętny znaleźć może na łamach portalu szamanka.com. Wchodząc na witrynę, masz szansę odkryć swoją przyszłość, dzięki profesjonalnym wróżkom, oraz technikom wróżbiarskim, jakie one stosują. Publikacje, które umieszczone zostały w serwisie, pomogą Ci rozwiać wiele wątpliwości, dotyczących magii. Dowiesz się między innymi, czym jest jasnowidzenie, jak odczytywać przyszłość z kart, a także czemu zawdzięcza swą sławę najsławniejszy wizjoner XX wieku. Poznaj swoje przyszłe losy, przekonaj się, czy masz szansę ingerowania w pisane nam schematy, a także do czego może być ci użyteczna dziedzina magii zwana numerologią.
Page Rank: -1

:: Wróżby | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Rottweiler - Hodowla Angaros o adresie internetowym: http://www.angaros-rottweiler.com/

Witam na stronie hodowli ANGAROS. Jesteśmy małą, domową hodowlą rottweilerów. Rottweilery to nasze życie i pasja. Naszym celem jest hodowanie jak najpiękniejszych eksterierowo psów z predyspozycjami do szkolenia. Witam na stronie hodowli ANGAROS. Jesteśmy małą, domową hodowlą rottweilerów. Rottweilery to nasze życie i pasja. Naszym celem jest hodowanie jak najpiękniejszych eksterierowo psów z predyspozycjami do szkolenia.
Page Rank: -1

:: Rottweiler - Hodowla Angaros | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: RAGDESIRE - Hodowla Kotów Rasy Ragdoll o adresie internetowym: http://www.ragdesire.com/

RAGDESIRE*PL - domowa hodowla kotów rasy Ragdoll w Warszawie. W hodowli znajdują się koty w kolorach tradycyjnych jak również w tzw. "nowych". Kochamy je wszystkie ale naszą pasją jest wyhodowanie najpiękniejszego kota w nowym kolorze, z pięknymi niebieskimi oczami, harmonijnie zbudowanego o doskonałym charakterze. Dużą wagę przykładamy do zdrowia naszych podopiecznych. Koty hodowlane poddawane są badaniom w kierunku FeLV, FIV, HCM, PKD a cała hodowla objęta jest stałą opieką weterynaryjną.
Page Rank: -1

:: RAGDESIRE - Hodowla Kotów Rasy Ragdoll | link nie działa/spam?

» Naprawdę zadbany serwis internetowy: Horoskop Chiński o adresie internetowym: http://www.horoskoppartnerski.com.pl/

Horoskoppartnerski.com, to witryna która jak zapewne się państwo domyślacie, mówi o wróżbach miłosnych. Dzięki niej zdobyć możesz cenne informacje, dotyczące dobierania się ludzi, spod poszczególnych znaków zodiaku. Słyszałeś kiedykolwiek o horoskopie galijskim? W tym miejscu możesz dowiedzieć się jakie drzewo dopasowane jest do daty twoich narodzin, oraz czym się to charakteryzuje.
Page Rank: -1

:: Horoskop Chiński | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |Wpisów: 12309 Podkategorii:  506 Wpisy oczekujące na dodanie: 6666